Zinta Tiļļa-Zirne

Zinta_Tilla_Zirne_kliniskais-psihologs_Vivendi_centrs.png

Zinta Tiļļa-Zirne

Klīniskā psiholoģe

Dzīves laikā ikvienam no mums nākas saskarties ar dažādiem izaicinājumiem un tie nereti ietekmē noskaņojumu, uzvedību, savstarpējās attiecības un psiholoģisko veselību kopumā. Cilvēkam pat ļoti sarežģītos apstākļos ir iespēja sevī rast iekšēju spēku un resursus, tomēr reizēm domu un emociju uzslāņojumi traucē skaidri saskatīt situāciju un iespējamos  risinājumus. Šādos gadījumos var būt palīdzošs profesionāls psiholoģiskais atbalsts.  

Sniedzu konsultācijas un psiholoģisku atbalstu pieaugušajiem dažādu trauksmes traucējumu, ilgstošas nomāktības, hroniska stresa un psiholoģiskās spriedzes, izdegšanas, zema pašvērtējuma un citos gadījumos.  

Darbā ar klientiem pēc nepieciešamības izmantoju kognitīvi biheiviorālās terapijas metodes un apzinātībā balstītās metodes.


Izglītība

  • Latvijas Universitāte, profesionālais maģistra grāds psiholoģijā, psihologa kvalifikācija, no 2015. līdz 2018. g. 
  • Latvijas Universitāte, profesionālais bakalaura grāds psiholoģijā, psihologa asistenta kvalifikācija, no 2011 līdz 2015. g.

Papildu izglītība:

  • Kurss "Kognitīvi biheiviorālā terapija no pamatiem līdz mūsdienīgām pieejām", RSU Psihosomatikas klīnika, 2021. g.


Profesionālā pieredze

  • VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” Garīgās aprūpes un sociālā darba dienests, psihoemocionālā atbalsta projektu vadītāja, no 2021.g. līdz šim brīdim
  • Latvijas Universitātes Psiholoģiskās palīdzības centrs, studiju prakse, no 2017. līdz 2018. g.
  • Vairāk nekā piecu gadu pieredze personāla vadības jomā veselības nozarē, strādājot VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” un LR Veselības ministrijā.

Valodu prasmes

Latviešu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz