Grupu psihoterapija jauniešiem

Grupu psihoterapija jauniešiem

Veselības centrā “Vivendi” tiek komplektēta jauna psihoterapijas grupa, kuras mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 19 līdz 29 gadiem.

Grupas ir vērsta uz personības izaugsmi un tādu psihoemocionālu problēmu risināšanu kā pazemināts pašvērtējums, nespēja izpaust savas emocijas un pastāvēt par sevi, sociālā trauksme, identitātes krīze, attiecību veidošana u.c.

Grupu vadīs ārste psihoterapeite dr. Anastasija Kajandere un rezidents psihoterapijā dr. Dāvis Liepa.

Tā notiks otrdienu vakaros no 18:00 – 19:30, sākot no 31. oktobra.

Grupas ilgums - septiņi mēneši.

Plānotais grupas lielums 6-8 dalībnieki.

Grupa būs slēgta, tajā netiks uzņemti jauni dalībnieki procesā.

Maksa par dalību grupā 35 EUR par sesiju (90 minūtes).

Interesentus aicināsim uz izvērtēšanas sesijām ar grupu vadītājiem (maksa par izvērtēšanas sesiju (45 min) – 50 EUR).

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz