Psihiatrijas un psihoterapijas konsultācijas

Psihiatrijas un psihoterapijas konsultācijas

Psihiatrijas un psihoterapijas konsultācijas tiek pielāgotas mūsdienu straujajam dzīves tempam, vēlmei būt veiksmīgam, sabiedriski aktīvam, pieprasītam un mūsdienīgam. Visas šīs vēlmes un ieceres ir radījušas augsni emocionālai pārslodzei, pastāvīgam stresam un “izdegšanas” riskam.

Depresija, stress, panikas lēkmes, trauksme, milzīgi emocionāli pārdzīvojumi, izdegšana, bieža slimošana, dzīvesprieka zudums, neatrisinātas attiecību problēmas ar tuviniekiem, ieilgušas sociālās problēmas ir tikai daži no indikatoriem, kas apliecina, ka ir nepieciešams uz mirkli apstāties, ievilkt elpu un pārdomāt radušos situāciju. Emocionālās pārslodzes rezultātā pasliktinās arī fiziskā labsajūta un dzīves kvalitāte kopumā.

Reizēm atgūties var palīdzēt atvaļinājums, aizraujošs ceļojums vai sirsnīgas sarunas ar draugiem, taču nereti šīs aktivitātes labsajūtu pilnībā nemaz neatjauno. Ja neizdodas tikt galā pašu spēkiem, tad palīdzēt var psihiatrijas vai psihoterapijas jomas speciālists.

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz