Grupu psihoterapija

Grupu psihoterapija

Veselības centrā “Vivendi” tiek organizēta grupu psihoterapija, kuras mērķis ir sniegt tās dalībniekiem padziļinātāku izpratni par sevi, mazinot emocionālās ciešanas drošā un piesaistošā veidā. Terapijā tiek risinātas interpersonāla attiecības ar iespēju “paskatīties uz sevi ar citu acīm”.

Grupas galvenie ieguvumi ir tādi, kā tā ļauj saprast emocionālos traucējumus un rast tiem risinājumus. Grupu psihoterapija ir vieta, kur augt, attīstīties un mācīties izprast sevi, savas emocijas un rīcības. Svarīgi ir spēt komunicēt arī ar citiem cilvēkiem, jo komunikācija ir atklātības, sapratnes un uzticības pamatprincips. Grupas dalībnieki palīdzēs izteikt viedokli par savām sajūtām un iedrošinās tās mainīt. 
 
Grupu terapija piemērota tiem, kuri: 
  • vēlas iemācīties risināt savstarpējās attiecības ar citiem cilvēkiem,
  • jūtas nepietiekami un nav pašpārliecināti,
  • cieš no grūtībām paust savas emocijas,
  • meklē iedrošinājumu komunicēt grupās/kolektīvos,
  • grib iepazīt sevi no cita skatupunkta. 
Grupas psihoterapija notiek vienu reizi nedēļā 90 minūtes. Terapijas ilgums var būt katram dalībniekam atšķirīgs, kamēr tiek sasniegti izvirzītie mērķi. Tā ir droša un konfidenciāla vide, kur dalībnieki savā starpā nav pazīstami. 
 
Grupu vada ārstes psihoterapeites dr.Agita Lazdiņa un dr.Anastasija Kajandere. Tā notiek pirmdienu vakaros no 18:00 – 19:30. Maksa par dalību grupā 35 EUR par sesiju (90 minūtes).
 
Interesentus aicināsim uz izvērtēšanas sesijām ar grupu vadītājām. 
 
PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz