Masāža

Masāža

Masāža ir viena no vissenākajām tautas dziedniecības metodēm un vēl aizvien tā tiek plaši izmantota ķermeņa kopšanā un ārstēšanā. Masāža mazina muskuļu saspringumu un sāpes, uzlabo asins cirkulāciju un vielmaiņu. Masāža iedarbojas ne tikai uz ādu, muskuļiem, saitēm, bet uzlabo arī fiziskās un garīgās darba spējas.Individuāla pieeja katram cilvēkam, piemeklējot attiecīgo ēterisko eļļu, uzlabo cilvēka pašsajūtu un mazina psihoemocionālo spriedzi.

Masāžas ieteicamas ikvienam – pacientiem, kuriem tā nozīmēta pēc ārsta rekomendācijas, kā arī tiem, kuri vēlas relaksēties pēc saspringtas darba dienas, atgūties no ikdienas spriedzes un uzlabot savu pašsajūtu.

Klasiskās ārstnieciskās masāžas laikā tiek izmantoti dažādi paņēmieni – glaudīšana, berzēšana, mīcīšana un vibrācija. Audi tiek viegli vai vidēji stipri mehāniski kairināti un tas uzlabo audu šķidrumu, limfas un asiņu atteci, veicina organisma atjaunošanos, nostiprina imūnsistēmu. Masāža uzlabo arī audu elastīgumu un ādas apasiņošanu. Svarīga ir arī masāžas neiroeflektorā iedarbība – mehāniskais kairinājums tiek pārveidots signālos, kuri nes informāciju tālāk uz nervu centriem muguras un galvas smadzenēs.

Sejas masāža ļauj uzlabot sejas ādas labsajūtu, tvirtumu, kā arī mazina stresu un pozitīvi ietekmē kopējo pašsajūtu un noskaņojumu. Uz sejas atrodas milzum daudz bioloģiski aktīvu punktu, tāpēc šāda masāža sniedz kā skaistumu, tā veselību, rada garīgo un fizisko komfortu.

Aromterapijas masāža visam ķermenim, izmantojot ēteriskās eļļas, ļauj izbaudīt pilnīgu mieru un relaksāciju. Atjaunot enerģiju un paaugstināt labsajūtu. 

Piedāvājumā:

  • Apkakles zonas masāža (30 min)
  • Apkakles un sejas masāža (75 min)
  • Klasiskā ārstnieciskā muguras masāža (45 min)
  • Мasāža (abas rokas, apkakles zona) (45 min)
  • Abu kāju masāža (45 min)
  • Pēdu masāža (60 min)
  • Klasiskā masāža visam ķermenim (60 min)
  • Klasiskā masāža visam ķermenim (90 min)
  • Masāža galvassāpju mazināšanai un profilaksei (45 min)

Veselības apdrošināšanas polises īpašniekam ir iespēja iesniegt savai veselības apdrošināšanas kompānijai čekus, lai segtu masāžas izdevumus, saskaņā ar apdrošināšanas polises nosacījumiem. 

"Ir daudz pētījumu par to, kā pieskārieni ietekmē cilvēkus ar noteiktām diagnozēm. Piemēram, patīkami pieskārieni var mazināt slimības simptomus tiem, kuriem ir paaugstināts asinsspiediens. Pozitīvi pieskārieni mazina depresijas, trauksmes izpausmes. Ja cilvēks pastāvīgi izjūt trauksmi, viņa simpātiskā nervu sistēma ir nemitīga darba režīmā. Pieskārieni, glāsti vai atslābinoša masāža aktivizē vagus nervu un trauksme, spriedze vai nomāktība mazinās. Maigi glāsti var samazināt arī dzemdību sāpes."   - Kristīne Dūdiņa, klīniskā psiholoģe, KBT terapeite

Speciālisti, kas var palīdzēt:

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz