Grupu nodarbības

Grupu nodarbības

Grupu nodarbības ir vairāk nekā skaļa mūzika, ātras kustības un iedrošinājuma izsaukumi, kas ir redzami un dzirdami gandrīz ikkatrā sporta zālē. Nodarbības grupās palielina motivāciju un pilnvērtīgu nodošanos aktivitātēm, uzlabo sociālās prasmes, sniedz psiholoģisko atbalstu un pat papildus enerģijas devu. Nāc un pārliecinies pats par to! 

Veselības centrs "Vivendi" piedāvā vairākas grupu nodarbības: 

  • Ārstniecisko vingrošanu (vidēja intensitāte) – nodarbības laikā tiek veikti vispārattīstoši vingrojumi sertificēta fizioterapeita vadībā, kuri, galvenokārt, vērsti uz korsetes muskulatūras nostiprināšanu. Tiek uzlabots rumpja dziļās muskulātūras spēks un smazinās muguras sāpes. Īpaši iesakām šo nodarbību sēdoša darba veicējiem un cilvēkiem ar stājas problēmām, taču laipni aicināts ir ikviens, kurš vēlas uzlabot savu fizisko un emocionālo pašsajūtu.
  • Fiziskās sagatavotības treniņu (vidēja/augsta intensitāte) – nodarbības laikā tiek veikti vispārattīstoši vingrojumu kompleksi sertificēta fizioterapeita vadībā, kas vērsti uz ķermeņa muskulatūras nostiprināšanu un spēka palielināšanu. Nodarbība būs piemērota ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas fiziskās sagtavotības līmeni un pašsajūtu. 
  • Apzināto vingrošanu (zema intensitāte) – nodarbības laikā tiek izmantoti jogas elementi, klasiskie vingrojumi spēka un izturības uzlabošanai, elpošanas tehnikas, ķermeņa apzināšanās terapija un relaksācija. Nodarbība sākas un beidzas ar guļus pozīcijas ieņemšanu – lai nomierinātu prātu un vērstu uzmanību uz brīdi šeit un tagad. Apzinātās vingrošanas mērķis ir mazināt stresa līmeni, trauksmes sajūtu, labāk apzināt sevi – kā fiziskos, tā arī psihoemocionālos faktoros, kā arī uzlabot spēku un lokanību, sajūtot savas robežas un spējas. Lūgums pirms nodarbības brīdināt fizioterapeiti gadījumos, ja ir kādas specifiskas veselības problēmas, lai tiktu pielāgoti individuāli vingrojumi. Pēc nodarbības fizioterapeite labprāt atbildēs uz interesējošajiem jautājumiem. 

 

Skatīt nodarbību grafiku

 

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz