Šrotas metode

Šrotas metode

Šrotas metode

Šrotas metode Latvijā ir populārākā fizioterapijas metode, kas tiek pielietota skoliozes ārstēšanā, un tā pasaulē ir pierādījusi sevi arī vairākos zinātniskajos pētījumos. Skoliozes ārstniecības procesā šo metodi drīkst pielietot tikai tie fizioterapeiti, kas ir apmācīti un saņēmuši attiecīgo sertifikātu.

Skoliozes ārstēšanā, pielietojot Šrotas metodi, pacients: 

  • apgūst veidu, kā samazināt mugurkaula deformācijas;
  • trenējas stiprināt stājas muskulatūru;
  • apgūst pareizu elpošanas tehniku, lai tādējādi izplestu iekritušos ķermeņa areālus un atjaunotu ribu kustību;
  • apgūst pozas, kas iespējami samazina asimetrisku mugurkaula noslogojumu. 

Veselības centrā “Vivendi” fizioterapeite un sertificēta Šrotas metodes terapeite Zane Rožkalne konsultē un ārstē gan bērnus, gan pusaudžus un arī pieaugušos, kuriem diagnosticēta skolioze.

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz