Šrotas metode

Šrotas metode

Šrotas metode

Šrotas metode Latvijā ir populārākā fizioterapijas metode, kas tiek pielietota skoliozes ārstēšanā, un tā pasaulē ir pierādījusi sevi arī vairākos zinātniskajos pētījumos. Skoliozes ārstniecības procesā šo metodi drīkst pielietot tikai tie fizioterapeiti, kas ir apmācīti un saņēmuši attiecīgo sertifikātu.

Skoliozes ārstēšanā, pielietojot Šrotas metodi, pacients: 

  • apgūst veidu, kā samazināt mugurkaula deformācijas;
  • trenējas stiprināt stājas muskulatūru;
  • apgūst pareizu elpošanas tehniku, lai tādējādi izplestu iekritušos ķermeņa areālus un atjaunotu ribu kustību;
  • apgūst pozas, kas iespējami samazina asimetrisku mugurkaula noslogojumu. 

Veselības centrā “Vivendi” fizioterapeite un sertificēta Šrotas metodes terapeite Zane Rožkalne konsultē un ārstē gan bērnus, gan pusaudžus un arī pieaugušos, kuriem diagnosticēta skolioze.

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz