Ķermeņa apzināšanās terapija

Ķermeņa apzināšanās terapija

Basic Body Awareness Therapy (BBAT) jeb Ķermeņa apzināšanās terapija ir fizioterapijas pieeja, kas tiek balstīta uz pieņēmumu, ka kontakta un apzinātības trūkums personas fiziskajos un psihiskajos aspektos, kā arī attiecībās ar apkārtējo vidi un pasauli var izraisīt kustību kvalitātes traucējumus, sāpes un samazinātu funkcionēšanas spēju. 

Ķermeņa apzināšanās terapijas uzdevums ir jaunu kustību paradumu izveide, ietverot arī reflektējošu sarunu ar fizioterapeitu par kustību pieredzi, veicinot cilvēka mācīšanās un izpratnes procesu, un palīdzot sasniegt mērķus – funkcionālāka kustību kvalitāte, uzlabota labbūtība un veselība kopumā. 

BBAT sastāv no vienkāršām un maigām kustībām, kas aptver mūsu ikdienas dzīvi – guļus pozīcijā, sēdus, stāvus, gaitas laikā. Iepazīstot kustību aspektus, persona apgūst funkcionālāku veidu, plūsmu, ritmu un nodomu kustību koordinācijā. 

Ķermeņa apzināšanās terapijai nepieciešams vien minimāls aprīkojums, kas pietuvināts dzīves apstākļiem, lai terapijas elementus varētu integrēt ikdienas dzīvē, piemēram, mājās vai darbā. 

Pētniecībā ir dokumentēta pacientu pieredze vai metodes efektivitāte, piemēram, cilvēkiem ar reimatoloģiskām saslimšanām, hroniskām sāpēm, ēšanas traucējumiem, trauksmi, depresiju. Ņemot vērā personas veselības stāvokli – BBAT var būt kā atsevišķa metode vai kā papildu metode, piemēram, psihoterapijai un/vai standarta fizioterapijai. 

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz