Ķermeņa veselība

Ķermeņa veselība

Ķermeņa veselība tāpat kā psihoemocionālā veselība un sociālā labklājība pieder pie cilvēka dzīves kvalitātes nozīmīgākajiem rādītājiem un vajadzībām, tādēļ ikdienas steigā ir ļoti būtiski un nepieciešami atveltīt laiku sev - savam ķermenim. 

Katru dienu ķermenim ir nepieciešamas rūpes un uzmanība, ja tas netiek nodrošināts, cieš ne vien ķermenis un labsajūta, bet arī psihoemocionālā veselība un sociālā labklājība. 

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā varat parūpēties par sava ķermeņa veselību, ir ievērot regulāras fiziskās aktivitātes. Regulāras fiziskās aktivitātes stiprina ķermeņa muskulatūru un kaulus, uzlabo sirds – asinsvadu un elpošanas sistēmas funkcionālās spējas, palīdz novērst un samazināt aptaukošanos, kā arī uzturēt optimālu ķermeņa svaru. Uzsākot regulāras fiziskās aktivitātes, ir ieteicams konsultēties ar fizioterapeitu, kurš, izvērtējot fizisko stāvokli, palīdzēs ikdienā ieviest pacienta ķermenim atbilstošas fiziskās aktivitātes. 

Tāpat veselu ķermeni un emocionālo labsajūtu palīdzēs nodrošināt masāža.  Masāža ir viena no vissenākajām tautas dziedniecības metodēm un tā  vēl aizvien tiek plaši izmantota ķermeņa kopšanā un ārstēšanā. Masāža mazina muskuļu saspringumu un sāpes, uzlabo asins cirkulāciju un vielmaiņu. Masāža iedarbojas ne tikai uz ādu, muskuļiem, saitēm, bet uzlabo arī fiziskās un garīgās darba spējas. 

Pie tam, regulāri apmeklējot grupu nodarbības un masāžas seansus, ķermenis būs divtik pateicīgs! 

 

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz